Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOPPSLEV, DOSOR, BÄGARE, 4 dlr., silver, 1800-tal, längd ca 7-39 cm, vikt ca 280 g
Soppslevens knopp borta, stötskador, personnummersmärkta
410922
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här