Soppslev dosor silver

Soppslev dosor silver
Soppslev dosor silver
Soppslev dosor silver
Soppslev dosor silver
Soppslev dosor silver
Soppslev dosor silver
Soppslev dosor silver
Soppslev dosor silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPPSLEV, DOSOR, BÄGARE, 4 dlr., silver, 1800-tal, längd ca 7-39 cm, vikt ca 280 g

Soppslevens knopp borta, stötskador, personnummersmärkta

410922

2016-10-05