Carl Theodor Staaf målning

Carl Theodor Staaf målning
Carl Theodor Staaf målning
Carl Theodor Staaf målning
Carl Theodor Staaf målning
Carl Theodor Staaf målning
Carl Theodor Staaf målning
Carl Theodor Staaf målning
Carl Theodor Staaf målning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL THEODOR STAAF (1816-1880): Vintermotiv, signerad C Staaf 1878, ca 38 x 50 cm

Krackelyr, mindre färgbortfall

410928

2016-10-05