Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, BÄGARE, PUNSCHKOPPAR, 24 dlr., silver, bl a 2 skedar modell "Rosenholm", vikt ca 700 g
Stötskador, slitage, vissa delar personnummersmärkta, en glasinsats med nagg
410931
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här