Silver
Closed
2016-10-05
410931
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BESTICK, BÄGARE, PUNSCHKOPPAR, 24 dlr., silver, bl a 2 skedar modell "Rosenholm", vikt ca 700 g
Stötskador, slitage, vissa delar personnummersmärkta, en glasinsats med nagg