Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, BÄGARE, PUNSCHKOPPAR, 24 dlr., silver, bl a 2 skedar modell "Rosenholm", vikt ca 700 g

Stötskador, slitage, vissa delar personnummersmärkta, en glasinsats med nagg

410931

2016-10-05