Girard-Perregaux armbandsur 9 k guld 1960-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GIRARD-PERREGAUX, Gyromatic, armbandsur, 9 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, datum, plexiglas, fixoflex armband i doublé ej original, cal: 461-489, diameter ca 34 mm
Ej funktionstestad, gåvogravyr, plexiglas med repor
410935
2016-10-12