Girard-Perregaux armbandsur 9 k guld 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GIRARD-PERREGAUX, Gyromatic, armbandsur, 9 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, datum, plexiglas, fixoflex armband i doublé ej original, cal: 461-489, diameter ca 34 mm

Zustandsbeschreibung

Ej funktionstestad, gåvogravyr, plexiglas med repor

410935

2016-10-12