Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOJAN, med lock, URNA, med lock, KOPPAR, 1+1, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, dekor i famille rosefärger, höjd ca 4-21 cm
Nagg
410943
2016-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här