Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BOJAN, med lock, URNA, med lock, KOPPAR, 1+1, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, dekor i famille rosefärger, höjd ca 4-21 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
410943
2016-10-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner