Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade Wroclaw Polen 1850, godronneringar och ciselerad dekor, höjd ca 34,5 cm
Ljusmanchetter i nysilver, kuppan med smärre bucklor
410947
2016-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här