Ljusstakar silver senempire Polen

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade Wroclaw Polen 1850, godronneringar och ciselerad dekor, höjd ca 34,5 cm

Ljusmanchetter i nysilver, kuppan med smärre bucklor

410947

2016-10-06