Gerd Björnberg oljemålning

Gerd Björnberg oljemålning
Gerd Björnberg oljemålning
Gerd Björnberg oljemålning
Gerd Björnberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERD BJÖRNBERG (1909-1991): "Dams i fiskarboden", olja på pannå, signerad G Björnberg, 44x58 cm

410965

2016-10-06