Pelle Molin

Pelle Molin
Pelle Molin
Pelle Molin
Pelle Molin
Pelle Molin
Pelle Molin

Klubbat för:

5 000 SEK

2 000 SEK

PELLE MOLIN (1864-1896): ´´Ragunda´´, singerade och daterade 1892, olja på duk, ca 32x27 cm

410970

2016-10-06