Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Skärgårdsmotiv, signerad Bertil Håge Häverö,numrerad 264/360, färglitografi, ca 34x43 cm

410975

2016-10-06