Gösta Gustavson

Gösta Gustavson
Gösta Gustavson
Gösta Gustavson
Gösta Gustavson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): ´´Vid vassaparken´´, signerade och daterade Gösta Gustavson -1983, olja på pannå 15x20 cm

410976

2016-10-06