Axel Olson målning

Axel Olson målning
Axel Olson målning
Axel Olson målning
Axel Olson målning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Hamnbild med pir, olja på duk uppfäst på träskiva, signerad Axel Olson, 17x32,5 cm

410985

2016-10-06