Asea Skrivbordslampa

Asea Skrivbordslampa
Asea Skrivbordslampa
Asea Skrivbordslampa
Asea Skrivbordslampa
Asea Skrivbordslampa
Asea Skrivbordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASEA, skrivbordslampa, 1950-tal, grålackerad

Slitage

410993

2016-10-06