Bordslampa
Vollendet
2016-10-06
410996
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, 2 st, 1900-talets första hälft, en märkt Asea, lackerad plåt, höjd ca 23-28 cm
Slitage