Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, 2 st, 1900-talets första hälft, en märkt Asea, lackerad plåt, höjd ca 23-28 cm
Slitage
410996
2016-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här