Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, med flätad repkant, Bo fajans, möjligen Eva Jancke Björk, stämplad 3463, diameter 37 cm
Bruksslitage
411004
2016-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här