Fat Bo fajans mögligen Eva Jancke

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, med flätad repkant, Bo fajans, möjligen Eva Jancke Björk, stämplad 3463, diameter 37 cm

Bruksslitage

411004

2016-10-06