Serverignsvagn

Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, metall, laminatskiva, ställ för flaskor, höjd ca 79 74x41,5 cm

Slitage

411005

2016-10-06