Kandelabrar empire

Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets första hälft, senempire, förgylld samt patinerad brons, för 4 ljus, höjd ca 51 cm

2 ljusmanschetter saknas

411043

2016-10-06