Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAZZOR, 1 par, 1800-tal, med hänklar, förgylld brons samt marmor, höjd ca 12,5 cm, längd ca 18 cm
411045
2016-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här