Tazzor 1800-tal

Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAZZOR, 1 par, 1800-tal, med hänklar, förgylld brons samt marmor, höjd ca 12,5 cm, längd ca 18 cm

411045

2016-10-06