Romersk pokal

Romersk pokal
Romersk pokal
Romersk pokal
Romersk pokal
Romersk pokal
Romersk pokal
Romersk pokal
Romersk pokal
Romersk pokal
Romersk pokal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROMERSK GLASPOKAL, ca 0-400 e Kr. höjd ca 8,5 cm

Proveniens: Tillhör samling av artefakter ihopsamlade i bl a Syrien och Libanon under 1960/70-tal.

411047

2016-10-05