Ampel Frankrike

Ampel Frankrike
Ampel Frankrike
Ampel Frankrike
Ampel Frankrike
Ampel Frankrike
Ampel Frankrike

Klubbat för:

8 200 SEK

10 000 SEK

AMPEL, Frankrike, 1800-talets mitt, förgylld samt svärtad brons, för 6 ljus, höjd ca 71 cm

411052

2016-10-06