Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets första hälft, empire, för 2 ljus, krön i form av örn, höjd ca 100 cm

Slitage

411053

2016-10-06