Skrin Emil Olsson
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EMIL OLSSON, skrin, graverat stål med förgyllda detaljer, locket med dekor av stora riksvapnet, inredning av cederträ, graverad på lockets insida Emil Olsson Eskilstuna, höjd ca 5, 12x8 cm
Smärre slitage
411056
2016-10-06