Skrin Emil Olsson

Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EMIL OLSSON, skrin, graverat stål med förgyllda detaljer, locket med dekor av stora riksvapnet, inredning av cederträ, graverad på lockets insida Emil Olsson Eskilstuna, höjd ca 5, 12x8 cm

Smärre slitage

411056

2016-10-06