Hallykta 1800-tal

Hallykta 1800-tal
Hallykta 1800-tal
Hallykta 1800-tal
Hallykta 1800-tal
Hallykta 1800-tal
Hallykta 1800-tal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HALLYKTA, 1800-tal, Frankrike, förgylld brons, för 2 ljus, höjd ca 53 cm

411058

2016-10-06