Vas Lindstrand

Vas Lindstrand
Vas Lindstrand
Vas Lindstrand
Vas Lindstrand

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Orrefors, 1930-tal, graverad dekor med motiv av Jaktgudinnan Diana, undertill märkt 1484.A5 KR (gravören Karl Rössler), höjd ca 26 cm

Obetydlig fotnagg

411070

2016-10-06