Serveringsvagn NK-BO

Serveringsvagn NK-BO
Serveringsvagn NK-BO
Serveringsvagn NK-BO
Serveringsvagn NK-BO
Serveringsvagn NK-BO
Serveringsvagn NK-BO
Serveringsvagn NK-BO
Serveringsvagn NK-BO

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak och bok, på hjul, höjd ca 63, 72x48 cm, undersida blyertsmärkt NK-BO

Bruksslitage, smärre fläckar

411100

2016-10-06