Brasskärm

Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRASSKÄRM, rokokostil, 1800-talets slut, träskuren, lässkiva, höj och sänkbar innerskärm, höjd 112x78 cm

Slitage

411104

2016-10-06