Stolar Fischel

Stolar Fischel
Stolar Fischel
Stolar Fischel
Stolar Fischel
Stolar Fischel
Stolar Fischel
Stolar Fischel
Stolar Fischel
Stolar Fischel
Stolar Fischel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets början, etikettmärkta Fischel , böjträ, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

411120

2016-10-06