Ryno Friberg
2016-10-28
411129
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIBERG (född 1920): Dam med halssmycke, signerad och daterad Ryno 42, olja på duk, ca 41x34 cm