UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Lyftkranar, signerad och daterad Uno Vallman 1961, olja på pannå, ca 53x64 cm

411160

2016-10-06