Tressa damarmbandsur 18 k vitguld

Klubbat för:

5 000 SEK

7 000 SEK

TRESSA, damarmbandsur, 18 k rodierat vitguld, 1970-tal, blå urtavla, bekransad med 28 åttkantslipade diamanter, mekaniskt urverk, stavindex, mineralglas, 17 jewels, integrerad länk i 18 k vitguld, diameter 18 mm, total vikt ca 28 g

Ej funktionstestad, glas med smärre repor

411181

2016-10-13