Tressa damarmbandsur 18 k vitguld
Klubbat för:
5 000 SEK
7 000 SEK
TRESSA, damarmbandsur, 18 k rodierat vitguld, 1970-tal, blå urtavla, bekransad med 28 åttkantslipade diamanter, mekaniskt urverk, stavindex, mineralglas, 17 jewels, integrerad länk i 18 k vitguld, diameter 18 mm, total vikt ca 28 g
Ej funktionstestad, glas med smärre repor
411181
2016-10-13