C Göran Karlsson färglitografi
2016-10-06
411193
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, monogramsignerad CGK, ea X/XV, färglitografi, 70x50 cm