Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUDMUNDUR ERRO, (född 1932): (2)ur mappen "A traverse..24", Kompostition med kvinnor, signerade och daterad 1994, 12/200, färgserigrafi, 30x23 cm vardera
411197
2016-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här