Kaffeservis GAB

Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB
Kaffeservis GAB

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, 1950/60-tal, rokokostil, GAB, bestående av kanna, gräddkanna, sockeskål och bricka, högsta ca höjd 19, brickans mått 23x15 cm, total vikt ca 825 g

Smärre slitage, bricka troligen ej ursprungligen sammanhörande med övriga servisdelar

411202

2016-10-06