Horst Janssen grafiska blad
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORST JANSSEN (1929-1995): (5) Varierande motiv, signerade och daterade varav tre st numrerade, 26/75, 77/120, III/X, etsning och litografi, varierande bladstorlek, störst 35,5x26 cm, minst 15x10,5 cm, oramade
411223
2016-10-22