Horst Janssen grafiska blad

Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad
Horst Janssen grafiska blad

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORST JANSSEN (1929-1995): (5) Varierande motiv, signerade och daterade varav tre st numrerade, 26/75, 77/120, III/X, etsning och litografi, varierande bladstorlek, störst 35,5x26 cm, minst 15x10,5 cm, oramade

411223

2016-10-22