Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring år 1900, patinerad zink, mässing, dekor i form av blad, höjd ca 23 cm

Skador, lagningar, slitage

411225

2016-10-07