André Beaudin färglitografi

André Beaudin färglitografi
André Beaudin färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ANDRÉ BEAUDIN (Frankrike, 1898-1979): Komposition, signerad och daterad A. Beaudin 70, 231/500, färglitografi, 72x49 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

411229

2016-10-22