Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ANDRÉ BEAUDIN (Frankrike, 1898-1979): Komposition, signerad och daterad A. Beaudin 70, 231/500, färglitografi, 72x49 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
411229
2016-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner