Jean Dewasne färgserigrafier

Jean Dewasne färgserigrafier
Jean Dewasne färgserigrafier
Jean Dewasne färgserigrafier
Jean Dewasne färgserigrafier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN DEWASNE (Frankrike, 1921-1999): Två färgserigrafier med inbjudningskort, signerade och numrerade på etikett, J Dewasne, 111/150, 79/150, 45x60 cm, oramade

411232

2016-10-22