Jean Dewasne färgserigrafi
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN DEWASNE (Frankrike, 1921-1999): Komposition, signerad och numrerad J Dewasne, 86/300, färgserigrafi, 68x53 cm, oramad
411238
2016-10-22