Skulpturer Erik Svärd
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIK SVÄRD (Rättvik, 1900-tal): (5) Figurer, signerade och daterade E Svärd, snidat trä, polykromt bemålade, höjd ca 14-27 cm
En figur saknar attribut, en figur med spricka, smärre sprickor
411243
2016-10-07