Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIK SVÄRD (Rättvik, 1900-tal): Kulla och Mas, signerade och daterade E Svärd 1989, snidat trä, polykromt bemålade, höjd ca 57 resp 66 cm
Smärre sprickor
411244
2016-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här