Skulpturer Erik Svärd

Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK SVÄRD (Rättvik, 1900-tal): Kulla och mas, signerade och daterade E Svärd 1990, snidat trä, polykromt bemålade, höjd ca 74 resp 81 cm

411253

2016-10-07