Skulpturer Erik Svärd

Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd
Skulpturer Erik Svärd

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK SVÄRD (Rättvik, 1900-tal): (5) Figurer, varav 4 signerade och daterade E Svärd, snidat trä, polykromt bemålade, höjd ca 28-70 cm

Sprickor, en figur saknar attribut

411263

2016-10-07