C-F Reuterswärd tuschteckning

C-F Reuterswärd tuschteckning
C-F Reuterswärd tuschteckning
C-F Reuterswärd tuschteckning
C-F Reuterswärd tuschteckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Komposition, signerad CFR, tusch och akvarell på papper, bladstorlek ca 25x32 cm

Mycket god kondition

411274

2016-10-07