Carl Fredrik Reuterswärd akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Komposition, signerad CFR, tusch och akvarell på papper, bladstorlek ca 25x32 cm

Mycket god kondition, vit täckfärg i nedre vänster hörn

411276

2016-10-07