Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Komposition, signerad CFR, tusch och akvarell på papper, bladstorlek ca 25x32 cm
Mycket god kondition, vit täckfärg i nedre vänster hörn
411276
2016-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här