Dosor

Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 5 st., SALT- och PEPPARKAR, TÄNDSTICKSFODRAL,2 st., BLÄCKSTÄLL, MINIATYRKANNA, silver, 18/1900-tal, bl a Sverige och England, längd ca 3-10,5 cm, total vikt ca 420 g

Smärre bucklor

411279

2016-10-07