Dosor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR, 5 st., SALT- och PEPPARKAR, TÄNDSTICKSFODRAL,2 st., BLÄCKSTÄLL, MINIATYRKANNA, silver, 18/1900-tal, bl a Sverige och England, längd ca 3-10,5 cm, total vikt ca 420 g
Smärre bucklor
411279
2016-10-07