Joan Ponç färglitografier
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN PONÇ (1927-1984): (5) Diabolias, signerade och numrerade 36/150, färglitografi, 51x51 cm, oramade
411282
2016-10-22