Joan Ponç färglitografier

Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier
Joan Ponç färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN PONÇ (1927-1984): (5) Diabolias, signerade och numrerade 36/150, färglitografi, 51x51 cm, oramade

411282

2016-10-22